Lilliput FA1045-NP/C/T - резистивный сенсорный монитор 10.4-дюйма

Бренд: Lilliput Electronics
Код товару: FA1045-NP/C/T

Резистивные мониторы могут поставляться как с сенсорным экраном, так и без сенсорного экрана, поэтому клиенты могут сделать выбор по своему усмотрению. Сенсорный (несенсорный) экран монитора со стандартным соотношением сторон. Его можно использовать в некоторых случаях, требующих неширокого формата экрана, например, при мониторинге CCTV и некоторых приложениях для вещания.

Характеристики
Бренд / Виробник:Lilliput Electronics
Дисплей:10.4 дюйма
Роздільна здатність:800×600
Тип монітора:Сенсорний
Гарантія:12 місяців

More details

Новий товар

$0

- +

Оцінки та відгуки клієнтів

Пока ніхто ще не опублікував відгуки
 
Опис

Резистивные мониторы могут поставляться как с сенсорным экраном, так и без сенсорного экрана, поэтому клиенты могут сделать выбор по своему усмотрению. Сенсорный (несенсорный) экран монитора со стандартным соотношением сторон. Его можно использовать в некоторых случаях, требующих неширокого формата экрана, например, при мониторинге CCTV и некоторых приложениях для вещания. Сенсорный ЖК-монитор с новым экраном, он может работать долгий срок службы. Кроме того, богатый интерфейс может соответствовать требованиям различных проектов и рабочих сред, таких как коммерческий публичный дисплей, внешний экран, промышленная эксплуатация и т.д.

Lilliput FA1045-NP/C/T - это 10,4-дюймовый сенсорный монитор со светодиодной подсветкой формата 4:3 с HDMI, DVI, VGA и видеовходом.

Примечание: FA1045-NP/C без сенсорной функции.

FA1045-NP/C/T с сенсорной функцией.

10,4-дюймовый монитор со стандартным соотношением сторон

FA1045-NP/C/T - 10,4-дюймовый монитор с соотношением сторон 4:3, аналогичный обычному монитору 17 или 19 дюймов, который вы используете с настольным компьютером. Стандартное соотношение сторон 4:3 хорошо подходит для приложений, требующих неширокого формата экрана, таких как мониторинг CCTV и некоторые приложения вещания.

Удобство подключения: HDMI, DVI, VGA, YPbPr, композитный и S-Video

Уникальный для FA1045-NP/C/T, он также имеет видеовход YPbPr (который используется для приема аналоговых компонентных сигналов) и вход S-Video (популярный в устаревшем AV-оборудовании). Мы рекомендуем FA1045-NP/C/T клиентам, которые планируют использовать свой монитор с различным AV-оборудованием, поскольку этот 10,4-дюймовый монитор обязательно его поддерживает.

Доступна модель с сенсорным экраном

FA1045-NP/C/T доступен с 4-проводным резистивным сенсорным экраном. Lilliput постоянно предлагает модели как без сенсорного экрана, так и с сенсорным экраном, поэтому клиенты могут сделать выбор, который лучше всего подходит для их области применения.

Идеальный монитор видеонаблюдения

Вы не найдете более подходящего монитора CCTV, чем FA1045-NP/C/T.

Формат изображения 4:3 и широкий выбор видеовходов означает, что этот 10,4-дюймовый монитор будет работать с любым оборудованием CCTV, включая DVR.

Настольная подставка и крепление VESA 75

Встроенная настольная подставка позволяет клиентам сразу же установить свой 10,4-дюймовый монитор FA1045-NP/C/T. Это идеально подходит для клиентов, которые хотят установить свой 10,4-дюймовый монитор без каких-либо креплений. Настольную подставку можно отсоединить, что позволяет пользователям устанавливать 10,4-дюймовый монитор с помощью стандартных креплений VESA 75.

Спецификация

 
Характеристики
Бренд / ВиробникLilliput Electronics
Дисплей10.4 дюйма
Роздільна здатність800×600
Тип сенсорарезистивний
Тип монітораСенсорний
Гарантія12 місяців
 
Instagram

 
Оплата і доставка

Оплата товара

Якщо у Вашому місті є наш партнер зі встановлення, тоді ми зможемо запропонувати Вам безкоштовну установку магнітоли та оплату після встановлення. Якщо Ви плануєте встановити магнітолу самостійно, або покупка стосується іншого товару, тоді ми пропонуємо такі методи оплати:

Накладений платіж
Накладений платіж
 - оплата товару при отриманні поштою (тільки по Україні). Послуга накладений платіж доступна при використанні таких сервісів доставки як Нова пошта, Автолюкс, Інтайм або будь-якого іншого кур'єра, який надає цю послугу.

 

Приват24
Приват24 - 
оплата товару здійснюється через онлайн-банкінг Privat24.ua в автоматичному режимі з використанням розрахункової або кредитної картки.

 
 

ПриватБанк
ПриватБанк
 - оплата здійснюється на розрахунковий рахунок за квитанцією у будь-якому відділенні банку або на картку у відділенні Приватбанку (каса чи термінал). Ми зв'яжемося з Вами, щоб повідомити реквізити для здійснення платежу.

 

Готівкою
Готівкою
 - оплата товару при отриманні у нашому офісі. Ми будемо раді зустрітися з Вами для здійснення угоди про передачу товару та прийняття від Вас оплати.

 

Оплата карткою Visa або MasterCard
VISA / MasterCard
 -  ми приймаємо платежі за банківськими картками Visa або MasterCard із 203 країн світу в режимі on-line. Платежі за картками забезпечуються безпечним банківським платіжним шлюзом. Надійність платіжної системи сертифікована Verified By Visa та MasterCard SecureCode.

 
 

Розстрочка
Миттєва розстрочка
 - оплата товару здійснюється в розстрочку до 24 платежів, щомісячна комісія складає 2.9%. Сервіс надається ПриватБанком.

 
 

PayPal
PayPal 
- оплата товару здійснюється через онлайн систему платежів PayPal за допомогою кредитних карток Visa та MasterCard.

 
 
   

Bitcoin
Bitcoin
 -  пірингова платіжна система, для забезпечення функціонування та захисту системи використовуються криптографічні методи.


 

Передплата. По Україні ми надсилаємо товар без попередніх платежів з послугою "накладений платіж. Ми можемо запропонувати внести невелику передоплату (близько 3% вартості товару) у тому випадку, якщо необхідного товару немає в наявності на складі і його потрібно замовити у виробника. Після прибуття товару до нас на склад, товар надсилається покупцю післяплатою на відповідну суму з відрахуванням досконалої передоплати.

       
  

Доставка

 

Доставка по Україні

Увага! Доставка магнітоли у будь-яке місто України безкоштовно! Також якщо у Вашому місті є наш партнер зі встановлення, тоді ми зможемо запропонувати Вам безкоштовну доставку до партнера, безкоштовну установку магнітоли та оплату після встановлення. Якщо Ви плануєте встановити магнітолу самостійно або доставка стосується іншого товару, ми пропонуємо наступні методи доставки:

Нова Пошта
Нова Пошта. Доставка товару з використанням послуги "накладений платіж" або без неї. Доставка у будь-яке місто України – безкоштовно! Комісія за післяплату оплачується покупцем. Розмір комісії за послугу післяплати можна розрахувати на сайті Нової пошти.

   
  

Інший кур'єр
Інший кур'єр
. Будь-яка інша зручна для Вас кур'єрська служба України з використанням послуги "накладений платіж" або без неї. Ми зможемо надіслати посилку будь-якою кур'єрською службою України: Автолюкс, Інтайм, Гюнсел, Нічний експрес тощо. Доставка у будь-яке місто України безкоштовно! Комісія за післяплату оплачується покупцем.


  
 

Доставка по світу

EMS
Доставка у країни СНД
. Експрес-доставка EMS до країн СНД: Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан та ін. Термін доставки 3-10 днів. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися терміни доставки та суму платежу за доставку до вашої країни.

   

Міжнародна доставка
Міжнародна доставка. 
Ми співпрацюємо з багатьма кур'єрами, такими як DHL, UPS, Fedex та ін., тому зможемо відправити товар практично до будь-якої країни земної кулі. Зв'яжіться з нами для того, щоб дізнатися про терміни доставки та суму платежу за доставку до вашої країни.

  

No products

To be determined Shipping
$0 Total

Check out