Відгуки наших клієнтів

Від Марія К. від 28 Nov 2022 :

(5/5) 

Відгук на товар : Штатна магнітола Mercedes-Benz S-Class (w221) - Android - SMARTY Trend - Ultra-Premium дуже вдячні за дану магнітолу хлопцям! обслуговування відмінне: порадили, допомогли, завжди були...

Від Andrey P. (Черкассы, Украина) від 05 Aug 2021 :

(5/5) 

Відгук на товар : Штатна магнітола Mercedes-Benz ML-Class (W166) 2008-2012 - Android - SMARTY Trend - Ultra-Premium Заменил родной экран на Android, отличное решение. Материалы качественные, не скрипит,...

Від Антон Ш. від 19 Aug 2020 :

(5/5) 

Відгук на товар : Штатна магнітола Honda CRV 2017+ - Android - SMARTY Trend - Ultra-Premium Магнитола полностью совместима с автомобилем, отображает все настройки, климат и положение угла...

Від Дмитрий С. (Киев, Украина) від 29 May 2019 :

(5/5) 

Відгук на товар : Штатна магнітола KIA Mohave - Android - SMARTY Trend - Ultra-Premium После приобретения Мохаве захотелось добавить побольше современного функционала в свой...

Від Михаил Т. (Cherkassy, Украина) від 28 Mar 2019 :

(5/5) 

Відгук на товар : Штатная магнитола Toyota Highlander 2014-2016 - Android 8.1 (9.0) - SMARTY Trend Магнитола выполнена с качественного материала, сенсор подобный современному телефону. Скорее...

Штатні камери 

Штатні камери

Штатні камери заднього огляду високої якості для автомобілів різних марок від бренду Prime-X та інших виробників. Камери представлені в нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD і мають можливість відображення паркувальних ліній.

Будь ласка, виберіть марку Вашого автомобіля нижче:
 

 • Камери заднього огляду для Audi
  Камери заднього огляду для Audi


  Камери заднього огляду для Audi
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Audi від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для BMW
  Камери заднього огляду для BMW


  Камери заднього огляду для BMW
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для BMW від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Chery
  Камери заднього огляду для Chery


  Камери заднього огляду для Chery
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Chery від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Chevrolet
  Камери заднього огляду для Chevrolet


  Камери заднього огляду для Chevrolet
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Chevrolet від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Citroen
  Камери заднього огляду для Citroen


  Камери заднього огляду для Citroen
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Citroen від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Ford
  Камери заднього огляду для Ford


  Камери заднього огляду для Ford
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Ford від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Geely
  Камери заднього огляду для Geely


  Камери заднього огляду для Geely
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Geely від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Great Wall
  Камери заднього огляду для Great Wall


  Камери заднього огляду для Great Wall
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Great Wall від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Honda
  Камери заднього огляду для Honda


  Камери заднього огляду для Honda
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Honda від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Hyundai
  Камери заднього огляду для Hyundai


  Камери заднього огляду для Hyundai
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Hyundai від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для KIA
  Камери заднього огляду для KIA


  Камери заднього огляду для KIA
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для KIA від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Lexus
  Камери заднього огляду для Lexus


  Камери заднього огляду для Lexus
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Lexus від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Mazda
  Камери заднього огляду для Mazda


  Камери заднього огляду для Mazda
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Mazda від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Mercedes Benz
  Камери заднього огляду для Mercedes Benz


  Камери заднього огляду для Mercedes Benz
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Mercedes Benz від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Mitsubishi
  Камери заднього огляду для Mitsubishi


  Камери заднього огляду для Mitsubishi
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Mitsubishi від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Nissan
  Камери заднього огляду для Nissan


  Камери заднього огляду для Nissan
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Nissan від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Opel
  Камери заднього огляду для Opel


  Камери заднього огляду для Opel
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Opel від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Peugeot
  Камери заднього огляду для Peugeot


  Камери заднього огляду для Peugeot
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Peugeot від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Porsche
  Камери заднього огляду для Porsche


  Камери заднього огляду для Porsche
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Porsche від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Renault
  Камери заднього огляду для Renault


  Камери заднього огляду для Renault
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Renault від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Skoda
  Камери заднього огляду для Skoda


  Камери заднього огляду для Skoda
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Skoda від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Ssang Yong
  Камери заднього огляду для Ssang Yong


  Камери заднього огляду для Ssang Yong
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Ssang Yong від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Subaru
  Камери заднього огляду для Subaru


  Камери заднього огляду для Subaru
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Subaru від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Suzuki
  Камери заднього огляду для Suzuki


  Камери заднього огляду для Suzuki
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Suzuki від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Toyota
  Камери заднього огляду для Toyota


  Камери заднього огляду для Toyota
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Toyota від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Volkswagen
  Камери заднього огляду для Volkswagen


  Камери заднього огляду для Volkswagen
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Volkswagen від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

 • Камери заднього огляду для Volvo
  Камери заднього огляду для Volvo


  Камери заднього огляду для Volvo
  . Асортимент штатних камер заднього огляду для Volvo від виробників Prime-X, Synteco RoadRover та інших. Камери представлені у нашому магазині оснащені високоякісною матрицею Sony CCD або Sharp CCD, встановлюються в плафон підсвічування номера або ручку багажника, а також мають можливість відображення паркувальних ліній.

No products

To be determined Shipping
$0 Total

Check out