Безкоштовна установка
 

Безкоштовна установка штатної магнітоли в будь-якому місті України!

Безкоштовна установка штатної магнітолиПри покупці штатної магнітоли в нашому магазині ми абсолютно безкоштовно для Вас зможемо зробити кваліфіковану установку автомагнітоли в будь-якому місті України. Таким чином, завдяки широкій співпраці з установочними центрами по всій Україні, ми готові запропонувати вам найвищий рівень сервісу з придбання та встановлення штатної магнітоли.

Якщо Ви хочете самостійно встановити штатну магнітолу або скористатися послугами установки на іншому СТО , тоді ми будемо раді проконсультувати Вас або Вашого установника щодо будь-яких аспектів встановлення наших пристроїв! В даному випадку гарантія на пристрій зберігається.
 
Зверніть увагу! Гарантійний ремонт виконується лише за наявності заводських гарантійних стікерів та відсутності механічних пошкоджень на пристрої. Також гарантія не покриває випадки некваліфікованої установки (неправильне підключення, переполюсування тощо).

Дізнайтесь більше про безкоштовну установку в Інфо-блозі.
 
Якщо у Вас виникли питання щодо безкоштовного встановлення штатної магнітоли, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Зв'язатися з нами

   

* Будь-яке місто України має на увазі досить великий обласний центр, де може існувати професійний сервіс з встановлення електро обладнання в автомобіль, який може отримати нашу авторизацію на встановлення головних пристроїв SMARTY Trend.


No products

To be determined Shipping
$0 Total

Check out